ثبت نام کنید
خرید نهایی 0

 

سال‌هاست که شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها، مراکز تجاری و خدماتی و حتی افراد در بستر عمومی جامعه، با هدیه دادن سررسید به مدیران، کارکنان، مشتریان و یا حتی دوستان به پیشواز عید می‌روند. طبیعی است که این عیدی در بهترین حالت حداکثر یک سال میهمان آنها خواهد بود و از سوی دیگر این عیدی یک انتخاب عام و چه بسا غیر هوشمندانه برای آنها خواهد بود. طرح ((یک کتاب یک عیدی)) توسط شرکت چاپ و نشر بازرگانی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و اصلاح فرهنگ عیدی بین سازمان‌ها، شرکت‌ها و مردم صورت گرفته است. با انتخاب یک کتاب در حوزه‌ی متناسب با شرکت‌ها، مشتریان، همکاران و دوستان خود، هدیه‌ای ماندگار که دارای اطلاعاتی ارزشمند و به روز، که می تواند سال ها مورد استفاده قرار گیرد، به آنها عیدی داده‌اید. تاثیر این نوع عیدی های هوشمند سالها در کسب و کار و حتی دیدگاه افراد دیده می شود.

انتشارات چاپ و نشر بازرگانی فهرست توصیفی گزیده کتاب‌های 1396 خود را در اختیار علاقه‌‌مندان قرار داده که با کلیک بر روی این لینک زیر می‌توانید فایل پی دی اف این فهرست را دانلود نمایید.

 

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.