ثبت نام کنید
خرید نهایی 0
کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1396 در آستانه چاپ
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
0 نظر
1968 بازدید

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات با اشاره به اصلاحات جدید مصوب ١٣٩٦/٣/٢١ هیئت محترم وزیران افزود: تغییرات جدید شامل "ایجاد" یا "حذف" ردیف تعرفه ها و "اصلاح شرح کالا" و تغییر در "مندرجات ذیل یادداشت" فصول مختلف کتاب مقررات صادرات و واردات است که در چاپ آن لحاظ گردیده است.

به گزارش ایلنا به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، علی علی آبادی فراهانی با اعلام خبر فوق افزود: کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری حاوی اصلاحات نمانکلاتور سیستم هماهنگ شده سازمان جهانی گمرک است که به لحاظ تغییرات حاصله از جمله "فناوری" و "تجارت" هر پنج سال یکبار به روز رسانی می گردد. وی خاطر نشان کرد که آخرین نسخۀ به روز شده نمانکلاتور در سال ٢٠١٢ میلادی (سال١٣٩٠-١٣٩١) اعمال گردیده است و جدیدترین نسخه نیز از اول سال ٢٠١٧ قابل اجرا است. نکتۀ مهم و قابل توجه اینکه سازمان جهانی گمرک با پیش بینی هایی که به عمل آورده، برای اولین بار اصلاحات مربوط به سال آتی میلادی (٢٠١٨) را نیز همزمان با اصلاحات سال ٢٠١٧ اعمال و اعلام نموده و لزوم اعمال اصلاحات مذکور در کتاب مقررات صادرات و واردات سال ١٣٩٦ از ضروریات بخش بازرگانی کشور است.

علی آبادی همچنان متذکر شد اصلاحات موصوف در آذر ماه ١٣٩٥ برای درج در کتاب مقررات صادرات و واردات سال ١٣٩٦ به تصویب هیئت محترم وزیران رسیده است. مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات با اشاره به اصلاحات جدید مصوب ١٣٩٦/٣/٢١ هیئت محترم وزیران افزود: تغییرات جدید شامل "ایجاد" یا "حذف" ردیف تعرفه ها و "اصلاح شرح کالا" و تغییر در "مندرجات ذیل یادداشت" فصول مختلف کتاب مقررات صادرات و واردات است که در چاپ آن لحاظ گردیده است.


قابل توجه کلیه تجار، بازرگانان، شرکت ها، ترخیص کاران و حق العمل کاران که علاقمند به درج آگهی خود در ضمیمه تبلیغاتی کتاب مقررات صادرات و واردات هستند، برای مشاهده تعرفه و ثبت سفارش درج آگهی اینجا کلیک نمایند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.