ثبت نام کنید
خرید نهایی 0
ویژه نامه نمایشگاه اختصاصی ایران در عمان
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
1243 بازدید

گامی برای شناخت بیشتر عمان
احمد مظفر، معاون مالی و اداری شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران

برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مسقط فرصت مناسبی است تا برخی از بازرگانان و صاحبان صنایع محصولات و کالاهای خود را در معرض تقاضای طرف‌های عمانی قرار دهند و ارتباطات تازه‌ای میان تجار دو طرف شکل بگیرد. 
واقعیات نشـــان مـــی‌دهد که در مقایـــسه با ســـایر کشورهای هم‌جوار در منطقه، عموم مردم و بسیاری از اهــالی کسـب و کار، شنـــاخت کامــلی از شرایــط و ظرفیت‌های بازرگانی سلطنت عمان ندارند. 
شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و تیم اجرایی نمایشگاه عمان و رایزنی بازرگانی ایران در مسقط طی چند ماه گذشته تلاش کردند تا با اطــلاع‌رسانی و پیـــگیری، مشـــارکت قابل توجــهی از شــرکت‌ها را نسبـــت بـــه نمایشگاه‌های قبلی جلب کنند. این تلاش که گامی رو به‌جلو در گسترش مناسبات تجاری است بسیار بیش از این قابل گسترش است.
با توجه به اهمیت استراتژیک و ژئوپلیتیک عمان در منطقه و سوابق تاریخی و روابط سیاسی دو کشور لزوم اطلاع‌رسانی مستمر در این زمینه برای عموم و به‌ویژه صاحبان کسب و کار ضروری به‌نظر می‌رسد.
انتشار کتاب راهنمای تجارت با عمان همزمان با آغاز نمایشگاه و انتشار ویژه نامه‌ای که پیش‌رو دارید گام‌های اولیه در این مسیر است که امیدواریم به نحو شایسته‌ای تداوم یابد.
 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.